Δελτία Τύπου

Δελτία Τύπου
Monday, April 19, 2021 - 14:58

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΚΑΙ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΦΑΛΕΣ ΑΝΟΙΓΜΑ ΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

Monday, April 12, 2021 - 06:32

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΣΚΕΨΗ ΣΕΠΕ ΚΑΙ ΕΛΜΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

Thursday, April 8, 2021 - 16:13

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Για την Παγκόσμια Ημέρα Υγείας και την κινητοποίηση έξω από το Νοσοκομείο «Λαϊκό»

7 Απριλίου 2021 – Παγκόσμια Ημέρα Υγείας

Friday, March 19, 2021 - 14:12

ΣΕΠΕ - ΕΛΜΕ - ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ

Κινητοποίηση για τα Ειδικά Σχολεία στο υπ. Παιδείας

Tuesday, March 16, 2021 - 14:57

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Α ΑΘΗΝΑΣ ΓΙΑ:
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΨΕΥΔΟ-ΠΥΣΠΕ, ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟ ΚΕΝΩΝ (βλ. πίνακα), ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ,
ΔΙΧΡΟΝΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΘΗΝΑΙΩΝ,
ΕΝΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΣΤΑ ΠΡΟΤΥΠΑ ΠΕΙΡ/ΚΑ, ΤΡΙΜΗΝΙΤΕΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ, ΣΤΕΓΑΣΗ ΕΙΔΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

Thursday, February 25, 2021 - 18:45

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΕΡΓΑΤΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΙ ΦΟΡΕΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/02/2021 στις 19:00

Sunday, January 24, 2021 - 23:34

Υπογράφουν οι ΣΕΠΕ: "Γ. Σεφέρης", "Μ. Παπαμαύρος", "Σωκράτης", "Ρόζα Ιμβριώτη" και "Ν. Πλουμπίδης"

Δελτίο Τύπου από την Παναττική σύσκεψη Συλλόγων ΠΕ, ΕΛΜΕ (19/1/2021)

Friday, January 22, 2021 - 16:30

ΜΑΖΙΚΟ ΤΟ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΟ 21/1/2021

ΑΠΟΣΥΡΣΗ ΤΟΥ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟΥ - ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΣΧΟΛΕΣ - ΑΣΦΑΛΗ ΑΝΟΙΧΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ!

Monday, November 30, 2020 - 15:04

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΝΟΘΕΜΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΒΥΡΩΝΑ

Την Δευτέρα 23-11 πραγματοποιήθηκε το αναβληθέν μονοθεματικό δημοτικό συμβούλιο για την Παιδεία.

Thursday, October 15, 2020 - 19:17

Χαιρετίζουμε τους χιλιάδες απεργούς εκπαιδευτικούς σε όλη την Ελλάδα, τους χιλιάδες που συμμετείχαν στα μαζικά απεργιακά συλλαλητήρια σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Πάτρα και δεκάδες ακόμα πόλεις σε όλη τη χώρα.

Pages

Νέα από το Π.Α.ΜΕ

Τελευταία νέα

Τα πιο διαβασμένα