Κεντρικές Ανακοινώσεις

Κεντρικές Ανακοινώσεις
Sunday, May 9, 2021 - 13:22

Για την επανέναρξη λειτουργίας των σχολείων στις 10 Μαΐου

Wednesday, May 5, 2021 - 14:35

Συνάντηση των ΔΣ ΔΟΕ και ΟΛΜΕ με το Υπ. Παιδείας

Monday, April 26, 2021 - 16:20

ΜΑΖΙΚΟΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΕ ΒΑΣΗ
ΤΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ!

ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ – ΕΞΙΣΩΣΗ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ!

Saturday, April 24, 2021 - 11:19

Παράσταση διαμαρτυρίας στο ΥΠΑΙΘ για Πρότυπα και Πειραματικά

Απαξιωτική η πολιτική ηγεσία του ΥΠΕΘ απέναντι στους εκπαιδευτικούς!

Συναδέλφισσες, συνάδελφοι,

Tuesday, April 20, 2021 - 15:46

Καμία απόλυση αναπληρωτή/τριας!

Μονιμοποίηση εδώ και τώρα όλων των αναπληρωτών - συμβασιούχων εκπαιδευτικών!

Friday, April 16, 2021 - 08:42

Για τη συγκρότηση των Υπηρεσιακών Συμβουλίων

Ο ΑΥΤΑΡΧΙΚΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΟΣ ΚΑΤΗΦΟΡΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΟΣ!!

Tuesday, April 6, 2021 - 22:36

Σε σχέση με τις κυβερνητικές ανακοινώσεις για το «άνοιγμα» των σχολείων και τα μέτρα που δε λαμβάνει η κυβέρνηση!!

Wednesday, March 31, 2021 - 17:29

Το ηλεκτρονικό βιβλιαράκι που έχεις μπροστά σου είναι ένα προϊόν συλλογικής προσπάθειας μόνιμων και αναπληρωτών εκπαιδευτικών που δραστηριοποιούνται σε Συλλόγους και ΕΛΜΕ με την Αγωνιστική Συσπείρωση Εκπαιδευτικών.

Monday, March 29, 2021 - 22:51

Για τις fast track διαδικασίες εμβολιασμού των εκπαιδευτικών με αδιάθετα εμβόλια

Συναδέλφισσες και συνάδελφοι,

Monday, March 22, 2021 - 14:19

Για τις τελευταίες εξελίξεις στο Ι.Τ.Υ.Ε. «Διοφάντος»

Pages

Νέα από το Π.Α.ΜΕ

Τελευταία νέα

Τα πιο διαβασμένα